Značka Weber

Značka Weber

Společnost Weber má po celém světě stovky, ne-li tisíce poboček a pro snazší orientaci mezi nimi se všechny řadí do čtyř úrovní podle angažovanosti. Díky tomuto jednoduchému systému zákazník hned ví, co může očekávat.

S naší společností Vladeko provozujeme jako jediní v České Republice hned dva obchody s označením Weber World a a nabízíme produkty značky Weber již několik let.

Weber Point

Obchody s označením Weber Point jsou autorizovanými partnery společnosti Weber. Nabízí základní sortiment firmy. Rád poskytne odborné rady a zboží, které nemá v nabídce vám může objednat.

Weber Shop

Tito autorizovaní partneři nabízí obsáhlejší sortiment společnosti Weber. Samozřejmostí je možnost nechat si poradit a doobjednání produktů, které nemá v nabídce.

Weber Partner Store

Autorizovaní partneři s tímto označením nabízí širokou paletu výrobků společnosti Weber. Disponují velkou skladovou zásobou. V případě potřeby ochotně a odborně poradí.

Prodejna WeberWeber World

Jedná se o pomyslnou nejvyšší příčku. Autorizovaní partneři s tímhle označením vystavují ve svých prodejnách kompletní sortiment grilů společnosti Weber, včetně veškerého příslušenství. Veškeré zboží vám ochotně představí a předvedou jeho funkčnost a jsou schopní Vám odborně a komplexně poradit.

A ještě něco málo k servisu

Máte nějaké potíže s vaším grilem? Nefunguje správně, nejste si jistí, nebo se vám prostě jen na vašem grilu něco nezdá? Řešení je nasnadě. V prodejnách provádíme i kompletní servis grilů, takže není překážkou váš gril zkontrolovat, provést odborný servis a odstranit veškeré závady, případně poskytnout potřebné rady.

O webu

Představujeme vám naši společnost Vladeko, spolupracující se světovým výrobcem Weber. Tato spolupráce přinesla do České republiky dvě autorizované prodejny toho nejlepšího grilovacího vybavení. Mrkněte se s námi, co všechno Weber nabízí a podporuje.