Grilakademie

Grilakademie

Vladeko a WeberGrilujete rádi? Jste začátečníci, nebo už máte s grilováním nějaké zkušenosti? Chcete se zdokonalit? Grilovat, jako skuteční mistři v oboru, servírovat svým přátelům perfektně ochucené delikatesy přímo z grilu s nenucenou grácií a sebejistotou ostříleného grilovacího mistra?

V tom případě neváhejte a vyzkoušejte naše kurzy grilování. Weber Akademie jsou pravidelně se konající kurzy grilování zaštiťované přímo společností Weber. Nezáleží na tom, zda jste v grilování úplní začátečníci, nebo máte již nějaké zkušenosti. Pod dohledem dvou profesionálních šéfkuchařů se naučíte grilovat jako opravdový mistr.

GrilakademieKurz trvá nějakých pět hodin a za tu dobu si pod odborným dohledem vlastnoručně ugrlilujete nějakou rychlou chuťovku, poté se směle pustíte do přípravy hlavního jídla z prvotřídních surovin podle originálních receptů a na závěr si připravíte sladký grilovaný dezert jako takovou tečku za celým kurzem.

Gril Akademie se koná pravidelně a vždy v několika termínech, takže máte možnost vybrat si ten, který vám vyhovuje nejlépe. Objednat se lze prostřednictvím webu, nebo telefonicky.

O webu

Představujeme vám naši společnost Vladeko, spolupracující se světovým výrobcem Weber. Tato spolupráce přinesla do České republiky dvě autorizované prodejny toho nejlepšího grilovacího vybavení. Mrkněte se s námi, co všechno Weber nabízí a podporuje.